Fotografia

Zdjęcia cyfrowe i analogowe:

 

Zdjęcia wykonujemy w technice cyfrowej. Pracujemy na aparatach firmy Canon. Używamy tylko lustrzanek. Wykonujemy różne wielkości odbitek na wybranym przez klienta papierze. Preferujemy produkty firmy KODAK.  Zarówno zdjęcia cyfrowe jak i z aparatu analogowego mogą otrzymać Państwo na płycie DVD. Możliwość wykonania dużych formatów zdjęć np.: w formacie 1:1.

 

 

Sesje zdjęciowe:

 

Sesje do portfolio, albumu rodzinnego, na swoją stronę, do banku twarzy , na naszą klasę, i na każdą inną okazję… Jeśli chcesz zabłysnąć wśród znajomych, bądź wypromować swoją osobę zgłoś się do Nas a zobaczysz jak wspaniałą przygodą może być sesja zdjęciowa.

 

Sesje zdjęciowe towarzyszą praktycznie każdej domowej imprezie, choćby niewinne pozowanie do zdjęć na imieninach. My także oferujemy Państwu możliwość wykonywania sesji zdjęciowych. Przy okazji każdej imprezy doradzimy i zaproponujemy rodzaj zdjęć oraz miejsce ich wykonywania. Służymy profesjonalną obsługą i staramy się zamienić sesje w miłe przeżycie i fantastyczną zabawę.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie!!!

 

 

Fotoreportaże:

 

Fotoreportaż to nic innego jak obrazowe sprawozdanie z całej imprezy. Fotograf czujnym okiem rejestruje ciekawe momenty, chwile, oraz zdarzenia. Na koniec Państwo mogą zdecydować, które  z wykonanych ujęć zamieszczone zostaną w fotoreportażu. Całość oddawana jest w ręce klienta w postaci albumu, fotoksiążki bądź na płycie DVD.

 

Możliwość wykonania zdjęć w dowolnym formacie.

 

 

Przeróbki zdjęć:

 

Dokonujemy wszelkiego rodzaju przeróbek zdjęć.  Jedynie co nas ogranicza to wyobraźnia!

 

 

Naprawa starej fotografii:

 

Naprawiamy i przywracamy w miarę możliwości do oryginalnego stanu stare zdjęcia zniszczone na wskutek załamań, zadrapań, rys, wyblaknięć. P

 

 

Gadżety (upominki) związane ze zdjęciami:

 

Zdjęcia na koszulkach, kubkach, w krysztale, albumy, fotoksięgi z wakacji, i wiele innych ciekawych upominków związanych z obróbką fotografii cyfrowej.

 

 

ul. Domagały 1,  30-741 Kraków

 

Telefon (1):  605-682-223

Telefon (2):  606-745-386

Email: nasze-foto@nasze-foto.com

 

START

OFERTA